2020 KOÇ BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Büyük Günlerden Geçiyorsunuz

Sevgili Koç burçları; 9 Eylül’den 14 Kasım’a kadar geri gedecek olan Mars gezegeni Eylül ayının sizin ayınız olmasını sağlayacak. 1 Eylül’de Ay boşlukta hareket ediyor. Kariyer hayatınızda yeni projeler için gereken adımları erteleyeceksiniz. Eylül ayının ilk haftasında sağlığınıza düşkünlüğününüz artacak. Beslenme alışkanlıklarınızda yaptığınız değişim bedenen size iyi gelmeye başlayacak. Çevrenize de bunu tavsiye edebilirsiniz. Hatta bu konuda zorlayan bir yapıda olacaksınız. Evli bir Koç burcuysanız eşininiz ve çocuklarınız bu durumdan rahatsız olabilir. Eşinizin ailesi ile aranızda yaşanan problemler son bulacak. Haklı olduğunuz kanıtlanabilir.

Mars Geri Giderken Çok Büyük Günlerden Geçeceksiniz.

Aldığınız kararlarda daha cesur ve atılgan bir yapıda olacaksınız. Aldığınız kararlar yalnızca sizi değil çevrenizi de etkileyecek. Büyük ölçüde olumlu etkisi olan bu kararlardan memnun kalanlar size takdir edecek. Bol bol takdir alacağınız bir ay olacak.  Sahip olmanız gerektiğini düşündüğünüz haklarınızı tek tek kazanacaksınız. Bu süreçte yanlış anlaşılmamaya da dikkat etmelisiniz. 10 Eylül’den itibaren burcunuzda geri gitmeye başlayacak olan yönetici gezegeniniz Mars; hayatınızdaki saklı sırları bir bir açığa çıkarmanızı ve şifreleri çözmenizi sağlayacak. Eğer çocuğu olan bir Koç burcuysanız çocuğunuzun eğitimi ile ilgili birtakım düzenlemeler yapabilirsiniz. Onun eğitim hayatından kaynaklanan eksiklikler gözünüze takılabilir. Tavırlarınızda sahip olduğunuz keskinlik ile birlikte değişkenlik, sabırsızlıkta ön plana çıkacak. Son 1,5 yıldır hayatına bir sistem kazandırmaya çalışan biriyseniz, tasarısını yaptığınız planlarınızı hayatınıza adapte edebileceksiniz. Hayal gücünüz sınırları zorlayan bir perdeden devam ederken, yavaş yavaş hayallerinizi sağlam temellere oturtacaksınız. Önünüze doğru uzanan bu 67 günü iyi yönetmelisiniz.

 

  • Ticaret ile uğraşan bir Koç burcuysanız sektörde önemli işlerin altına imza atabilirsiniz
  • Yaptırmanız gereken sağlık testlerinizi ertelemeyeceksiniz. Elde ettiğiniz sonuçlar sizi memnun edebilir.
  • Bu ay protein ağırlıklı beslenmeye başlayacaksınız. Hamur işini bırakıp kendinize sağlıklı bir diyet programı yapabilirsiniz.
  • Eşiniz ile beslenme alışkanlıklarınız konusunda ters fikrilere sahip olmak tartışmalara sebep olabilir.
  • Eşiniz ile akrabaları arasında bir süredir askıda olan hukuki süreçler, sizin lehinize olmak üzere tekrar işlemeye başlayabilir.
  • Eşinizin annesinin maddi imkanlarınızı ve harcamalarınızı sürekli sorgulaması son bulacak
  • Eğer bir şirketin personel müdürü iseniz ofise yeni aldığınız kişiden herkes memnun kalacak
  • İş yerindeki tutumlarınız bazı çalışma arkadaşlarınız tarafından hoş karşılanırken, bazı arkadaşlarınız tarafından da kontrolsüz bir hırs olarak değerlendirilebilir.
  • Arkadaşlarınız size ilişkileri hakkındaki problemlerini anlatırken verdiğiniz tavsiyeler yanlış anlaşılabilir. Bu da aranızda bir kırgınlığa sebebiyet verebilir.
  • Ebeveyn olan bir Koç burcuysanız çocuğunuzun maddi konularda sizden sakladığı bir gerçeği öğrenebilirsiniz

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 50801

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR