KOÇ BURCU EYLÜL AYLIK BURÇ YORUMU

Hayatı sürekli planlamak, sence de yorucu değil mi? Bırak gizli yönlerini başkaları keşfetsin. Tam da böyle bir dönem başlıyor. Sonbahar havasına girmeye çalışan iklim, yaz günlerinin son demlerini yaşatıyor. Gökyüzü ise eylül ayının durağan, bilinçli ve sakin ruhunun aksine sorumluluklarına yenilerini eklemeye hazırlanacak. Dünya ise siyaset, ekonomini, güvenlik gibi alanlarda spesifik sorunlar yaşarken, kişisel hayatlarımızın güvence altında olmasına muhtaç duyabiliriz. Soğukkanlı kalıp Güneş’in karşıt burcundaki avantajından faydalanıp yoluna devam etmek isteyebilirsin.  Duygularını bastırmak için Merkür’ün sabit burçtaki pozisyonundan faydalanabilirsin. Heyecanlı, iş bilir, bilmiş ve kendinden emin hallerine iletişim adına durağanlık gelebilir. İlk tepkilerinin frekansı değişebilir. İnsanları anlamaya, dinlemeye yöneleceksin. Sebat etmek ve sakinliğin sayesinde bir işe adapte olmak ve sonuna kadar devam ettirmek senin için kolay olacak.

Hayata karşı tavrın değişecek.

Sıkıntılı geçen bir ayları arkanda bırakmaya hazır mısın? Herkesin yaşadığı sıkıntılardan daha fazlasını yaşadığını düşünüyorsan yanıldığını bu ay görebilirsin. Şimdi her şeyi geride bırakma zamanı, yeni bir ay başlıyor. Artık daha ne kadar üzüleceğini düşünebilirsin, kendine derin bir nefes alma zamanının geldiğini hatırlatman da fayda var. Geçtiğimiz aylarda kırılma noktalarını aştığını ve kendine çoktan yeni bir yol planı çizdiğini görme fırsatını bu ay yakalayacaksın. Artık yeni yokuşlara ve zorlu yollara hazırsın.

Pratik ve yaratıcı zekân belki de hobilerinin değişmesine neden olacak. Olamaz mı? Sanata her zaman olduğundan daha da ilgili oluşun seni yeni insanlarla tanışmaya teşvik edebilir ve etrafındaki herkesi samimi tavırlarınla çok kolay etkilediğini fark edebilirsin. Yönetici gezegenin, güzelliği temsil eden Venüs, 14 Eylül’den itibaren karşıt burcunda sana destek veriyor. Her ne kadar olumsuz günleri geride bırakmış olsan da aklının bir köşesinde taşıdığını inkâr edemezsin. Aklını karıştıran, seni huzursuz eden düşüncelerden uzaklaşma zamanı. 14 Eylül’ den itibaren bir şeylerin daha da yoluna girdiğini gözle görülür bir şekilde fark edeceksin. Bu süreci 28 Eylül’de karşıt burcunda yaşanacak Yeniay ile de devam ettireceksin. Gökyüzü sana net kararlar aldırmaya hazır. Peki, sen hazır mısın?

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 39040

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI