2020 KOÇ BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Yaşamınıza güç katmak için emin adımlarla ilerlemeye çalışacağınız bir ay sizi bekliyor. Ocak ayından bu yana süregelen işlerinizi bitirme yoluna girebilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda sizi zorlayan, olumsuz etkiler bırakan her ne varsa teker teker çözümlemeye başlayacaksınız. Ki zaten çok uzun zamandır standartlarınızı artırmanın planlarını yapıyordunuz. Gök kubbe, iste, planla ve harekete geç mesajı veriyor. Bu doğrultuda şubat ayında hedeflerinize, hayallerinize ulaşmak için daha çok çaba harcamanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Tecrübelerinizin size kattığı değeri yolunuzda ışı olarak kullanabilirseniz, karşınıza çıkan engellerde daha dirayetli davranacaksınız. Verdiğiniz emeklerin karşılığını somut olarak görmek isteyeceğiniz günlerden geçebilirsiniz. İşin özünde verdiğiniz emeklerin sizi daha dinamik tuttuğunu kavrayacaksınız.

Kişisel gelişiminizi destekleyecek, bakış açınızı derinleştirecek alanlara da yönelebilirsiniz.

Daha gerçekçi ve somut adımlar atmak için belli başlı konularda yeni kararlar almanız gerekebilir.  Sosyal hayatınız güç kazanırken, etrafınızdaki birçok kişinin duygusal iniş çıkışlardan geçtiğine tanıklık edebilirsiniz. Hiçbir şeyin perde arkasında kalmadığını, gerçeğin er ya da geç açığa çıktığını şubat ayındaki gelişmelerle kavramış olacaksınız. Az olsun daim olsun diyen ruh haliniz, samimiyetinden şüphe duyduğunuz arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymanıza neden olabilir. Bazı arkadaşlarınızla ise daha derin daha sağlam ve güçlü iletişime girebilirsiniz. Diğer yandan şubat ayında rutinlerden kurtulup yeni alışkanlıklar edinmek isteyeceksiniz. Kişisel gelişiminizi destekleyecek, bakış açınızı derinleştirecek alanlara da yönelebilirsiniz. Özellikle yatkın olduğunuzu düşündüğünüz sanatsal alanlarla motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

Şubat ayının gündemi dolu dolu! Aşk hayatınızdan kariyerinize, ikili ilişkilerinize kadar yoğun bir gündem sizi bekliyor. Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak şubat ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 53831

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR