KOÇ BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

Hesabını bilerek bu ayı yönetmen ilk uyarılarım arasında olacak. Yarım kalan işlerini bir düzene sokmak için zamanını değerlendirebileceksin. Ancak eksik kalan yönlerini keşfetmek seni biraz huzursuz edebilir. Yönetici gezegeninin su burcunda yer alması bugünlerde rehavete kapılmanıza neden olabilir.  Fikirlerini dayatarak seni yönlendirmeye çalışan insanlar olacak. Ancak bugünlerde kime güvenmen gerektiğine karar vereceksin.

Haziran ayının ilk günlerinde bayram havası tüm aileni birbirine yakınlaştırıyor. Bütünleştirici olan bugünlerde paylaşımlar artacak. İlgi göstermek, ilgi görmek bugünlerden beslenmeni sağlıyor. Mars’ın seyrinden kaynaklı, duygusal dünyana yönelik endişeleri dile getiriyorsun. Ortağına, iş arkadaşına, okuldaki proje partnerine karşı biraz daha sabırlı olman gerektiğini hissedeceksin. Çevrende dedikoducu insanlar var. Eğer evli ya da sevgilisi olan bir Koç burcuysan tavırlarına ve düşüncelerine biraz daha itina göstermen gerekebilir. Yanlış anlaşıldığını bu ayın sonunda fark edeceksin.

Bol şans!

Yeni işler için başvuru yapmak, pazarlama konusunda kendini geliştirmek, iletişimde mükemmele ulaşmak Haziran ayının ilk haftasında hız alıyor.  Hava burcunda meydana gelen Yeniay’dan önemli isimler ile bir araya gelmeni sağlıyor. Farklı fikirlerini sunmak, onay beklemek, destek görmek özel işler yapmak, takdir almanı sağlayabilir. İstikrarlı yönünü eğitim alanında geliştirebilirsin. Eğer yüksek lisans ya da doktora yapmayı düşünüyorsan bu hafta başvurularını değerlendirmen olası. Üniversitede akademik kariyer yapmak için de imkânlarını zorlayabilirsin. Okul günlerinin bu son evresinde stresi artan bir Koç burcu olarak sakin kalabilmeyi öğrenmelisin.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 54850

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI