KOÇ BURCU NİSAN AYLIK BURÇ YORUMU

Öncelikle doğum günün kutlu olsun. Güneş’in burcundaki desteği ve mart ayını olumlu duygularla kapatman sana üstünlük kazandırıyor. Şansını zorlaman gerektiğini gökyüzü işaret ediyor. Parlak fikirler ve dolu dolu geçen günlerine hırslarını da ekleyebilirsin. Büyük atılımlar için gökyüzü, Türkiye gündemini takip etmen gerektiğinin altını çizebilir. Finansal ve siyasi konular açısından dertli bir ay olabilir. Ancak senin için gündelik yaşamını tam anlamıyla düzene sokacağın bir dönem başlayacak. Hiç ummadığın insanlardan ayrıca destek görebilirsin.

Zor günleri geride bırakacağın günlere hazır ol. Geçtiğimiz ay herkesi zorladığı gibi de seni de zor durumlarda bıraktı.  Hem iş hem de özel hayatında seni yoran olaylar yaşadın. Bir de 7 yıldır burcunda seyreden devrim gezegeni Uranüs’ü uğurladın. Bu durum derin bir nefes almana yardımcı olsa da kimi zaman seni oldukça zorladı. Dile kolay 7 yıllık bir süreci kapattın kendi hayatında. Nisan ayıyla birlikte kendini daha çok dinlemeye ihtiyaç duyacağını işaret ediyor gökyüzü. Bugüne kadar ilişkilerinde, arkadaşlıklarında hatta ailende yaptığın fedakârlıklara bir sınır getirmek isteyebilirsin. Haklı olduğunu ispatlayacaksın!

Çabalarının karşılığını alacağın günler…

2019 yılı senin için çok özel olacak. Senin dönemin başladı ve gündelik hayatında bu söylediğimi yakından gözlemleyebileceksin. Sebebi ise; 5 Nisan’da burcunda gerçekleşecek Yeniay olacak. Etkisi ise; başkalarına göre kıyasladığında ruhunun geçmiş yıllara oranla arındığını hissedeceksin. Güneş’in burcunda yükselmesi bağımsız hareket edeceğin konuları işaret ediyor. İş yeri açmak, yeni bir sektöre geçiş yapmak, maaş zammı için patronla konuşmak, sanat konularına yönelmek, doğa ile iç içe yaşamak için kendine koşullar oluşturuyorsun. Hayatının farklı bir dönemi ve bunu yakından hissedeceksin.

Özellikle mart ayında yaşadığın aile yaşantındaki tüm çatışmalar yerini sükûnete bırakırken, uzlaşmacı tavrın ile gönülleri fethedeceksin. Aile ve yakın akrabalarla gerilen ipler yerini kuvvetli bir iletişim biçimine çevirebilir. 

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 31876

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI