İkizler Haftalık Burç Yorumu (1-7 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Aklının köşesinden geçmeyen tecrübelere ne dersin?

Beklentilerin artıyor…

Sende biliyorsun, beklentilerin zaman zaman artıyor. Ama bu sefer konu farklı. Aşk, ilişkiler, iletişim adına beklentilerini sorgulayıp duracaksın. Sevildiğinden emin olmak isteyeceksin. 3 Haziran Güneş-Venüs kavuşuyor; ikili ilişkiler, anlaşmalar, evlilikler, sözler ve düzen bu haftanın belirleyicisi olmanı sağlıyor. Belki de bu sıralar karşına çıkan insanların bir nedeni vardır ama sen bu durumları sorguluyorsun.

Hazırlıklar istediğin gibi gitmeyebilir…

Tutulma ateş etkisinde 5 Haziran’da güçlü etkiler oluşturacak. Karşıt evinde yer alırken evlilikleri sancılı geçen İkizler burçları kendilerine ve karşınızdaki kişiye şans vermek isteyebilirsiniz. İmkânsızı başarmak için fırsatları önüne getirebilir, gökyüzü. İşi iletişim, yazı işleri, güzel sanatlar olanlar için güzel gelişmeler var. Cuma gününden itibaren etkisini yakaladığın tutulma döngüşü ilginç bilgiler edinmene neden oluyor.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  •   Özellikle devlet bağlantılı bir işin ya da ödemen varsa bu konuda programını bu haftaya almamalısın.
  •   4 Haziran’da problem yaşayan bir yakınına ilgi gösterebilirsin
  •   7 Haziran bazı gıdalara karşı duyarlılığın olabilir

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 21918

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR