İkizler Haftalık Burç Yorumu (10-16 Mayıs)

Bu haftanın gündemi: Kendini ruhsal ve bedensel olarak yenilemeye ihtiyacın olacak.

İnsanlarla arana mesafe koyabilirsin!

11 Mayıs’ta Yeniay,  sabit burçta seyir edecek. Kendini bulduğun, sırları çözdüğün, işine odaklandığın, istemediğin şeylere karar verdiğin bir döngüdesin. Bilincin, algıların, kişisel gelişimin için bu sakin günlerin senin için önemi olacak. Bu döngü aynı zamanda izole yaşamları, gizemi, yuvanı, anneni ve onun ailesini temsil edecek. Analiz etmek, kendi değerini önemsemek, eski ilişkilerinle yüzleşmek bu günlerin temelini oluşturacak. Belli etmesen de insanlarda önce aradığın samimiyet olacak. İlişkisi olanlar kıskançlık duygusunu biraz daha kontrol altına almaları gerekebilir.

Aklında olanları hayata geçirmeye hazırlan!

İhtiyaçtan ziyade kendi isteklerine odaklanacağın bu döngüde kafanı estiği gibi hareket etmenin sonuçları da yine ev içerisindeki eylemlerine yansıyacaktır. Kendini bir anda gece yarısı mutfakta yemek yaparken bulman olası. Akabinde ani taşınma kararları, evin dekorasyonunu baştan sona değiştirme gibi düşünceleri geliştirebilirsin. Jüpiter burç değiştirmesiyle birlikte geleceğini ilgilendiren kararları hayata geçirmekte kararlı olacaksın. Değişken, su burcundaki bu geçiş ile itibar, iş, otoriter kimlikler, özsaygı, aile kurmak, kariyerde yükseliş, göz önündeki işlerde başarıyı temsil edecek.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 14682

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA