2020 HAZİRAN İKİZLER AYLIK BURÇ YORUMU

Hayata olan inancınızı korumaya alacağınız haziran ayında, hayat felsefenizi derinleştirmeye çalışabilirsiniz. Güçlü, girişken, sorgulayan tarafınızı kaybetmek istemeyeceksiniz. Son aylarda yaşadığınız duygu sıkışmalarından, belirsizliklerden, artan sorumluluklardan bir nebze olsun sıyrılmaya çalışabilirsiniz. Yılın başından bu yana korumacı tarafınızın arttığını, bunun da stres seviyenizi yükselttiğini fark edebilirsiniz. Elbette ki sevdiklerinize sırtınızı dönmeyeceksiniz ancak eskisi gibi kendinizi yıpratacak kadar korumacı davranmayacaksınız. Daha sakin daha yerinde tavır almaya dikkat edebilirsiniz.

Fikirlerinizi revize etmeye başlayabilirsiniz.

Etrafınızdaki birçok kişinin tavır ve söylemeleri de sizi bir hayli etkileyebilir. Önyargılı ve büyük konuşmaların ne kadar zarar verici olduğunu gözlemleyerek kendinizde gördüğünüz hataları düzeltme yoluna gidebilirsiniz. Her türlü farkındalığın büyük kazanımlara zemin hazırlayacağını unutmayın, diyor Gök kubbe.

Yeni fikirlere, yeni oluşumlara kucak açmaktan kaçınmayacaksınız.

İşin özünde haziran ayında mantıklı adımlar atmak, duygularınızı dengede tutmak, gündelik hayatınızda pratik davranmak dezavantajlı durumları kolay yönetebilmenizi sağlayabilir. Artık kaybeden değil kazanan olmak isteyeceksiniz. Gelin görün ki bu durum zaman zaman dediğim dedik, hırslı bir profil çizmenize neden olabilir. Zaman zaman kendinizi geçmiş konuların muhasebesini yaparken bulabilirsiniz. Vakti değil dediğiniz, ötelediğiniz konuları yeniden gündeminize alabilirsiniz. Kişisel alanınıza daha çok zaman ayırma isteğiniz artabilir. Yönünüzü doğru bir şekilde tayin etmek için her ayrıntı sizin için ayrıca önem teşkil edecek. Bir süredir hazırlık yaptığınız konularda hız kazanabilirsiniz. Yeni fikirlere, yeni oluşumlara kucak açmaktan kaçınmayacaksınız.

Gerek yazılı gerekse sözlü iletişiminizde artış yaşayabilirsiniz.

Yıllardır görüşmediğiniz kişileri merak ederek, onları arayıp sorabilirsiniz. Bu ay finansal konularda da birtakım kararlar almaya başlayabilirsiniz. Eğer maddi anlamda, alacak verecek türünden beklentileriniz varsa haziran ayında bazı rahatlan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak diğer yandan da harcamalarınızda ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Bu konuya biraz daha dikkat etmeniz gerektiğini işaret ediyor gökyüzü. Gündelik alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz. Örneğin beslenme ya da uyku düzeninizde değişikliğe gidebilir, size iyi gelen alanları hayatınıza entegre etmeye çalışabilirsiniz.  

Haziran ayında öne çıkan bazı yıllar;

1962 DOĞUMLULAR; HAYATİ KARARLAR ALACAKSINIZ!

1971 DOĞUMLULAR; KONUŞULACAKSINIZ.HEM DE HER KONUDA!

1974 DOĞUMLULAR; HAYATINIZDA YARIM KALAN HİÇBİR ŞEY KALMAYACAK. BİTİŞLER VE BAŞLANGIÇLAR GELİYOR!

1979 DOĞUMLULAR; HERKESE SIRRINIZI VERMEYİN!

1983 DOĞUMLULAR; KAFAYA TAKTIĞINIZ OLAYLARIN YÖNÜ DEĞİŞECEK!

1984 DOĞUMLULAR; YENİDEN BAŞLAYACAKSINIZ!

1985 DOĞUMLULAR; SİZİN ÇİN FARKLI BİR DÖNGÜ BAŞLIYOR!

1986 DOĞUMLULAR; YİNE YERİNİZDE DURAMAYACAKSINIZ!

1989 DOĞUMLULAR; GÜVENECEKSİNİZ!

1991 DOĞUMLULAR; HAYATINIZIN HER BÖLÜMÜ DEĞİŞİYOR!

1994 DOĞUMLULAR; DUYGULARINIZI UÇLARDA YAŞIYORSUNUZ!

Haziran ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

 


Toplam Görüntülenme : 21766

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR