İKİZLER BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

Haziran ayına Güneş’in kucağında giriyorsun. Doğum günü ayından geçen İkizler burçları hem yaşamı sorgulamaya, hem de içinde ukde kalan konulara eğilim gösteriyor. Aile konusunda bir dönüm noktası yaşanabilir. Bu anlamda mantığın değil duyguların devrede olacak. Sana tavsiyem; acele etmemen yönünde olacak. Üzerinde yük olan, emeklerinin boşa gittiğini düşündüğün, maddi açıdan sömürüldüğünü düşündüğün her kişi, her durum, her konu bir takım aydınlanmayla gündemini belirleyebilir. Değişim sadece görsel olarak değil düşüncelerinde de gerçekleşiyor.

Zamanı doğru yaşamak, değerlendirmek

Uzun arkadaş sohbetleri, uzakta kalan dostlarla buluşmalar, yaz ayının bu ılık atmosferinde bol da dedikodu duyacaksın. Senin içinde özel günler. Doğum günü kutlamayan İkizler burçları; üzerlerindeki rehavetinden kurtulmak için sık sık ülke dışına çıkmayı, bir eğitim programı satın almayı, yaz dönemini şehir dışında yaşamayı, kendilerine hediye olarak ısmarlayabilirler. Bir nedenden dolayı mesafeli durduğun insanlarla da enteresan buluşmalar, karşılaşmalar yaşayabilirsin. Organizasyonları ise bizzat kendin takip etmek isteyeceksin. 1990-1998 doğumlu olanlar özellikle bu süreci yakın takibe almanız gerekebilir.  Eğitim bu dönem ana konun olabilir; ayrıca sınav, bitirme tezi gibi geçmişten gelen karışıklıkları düzenlemek için destek alman gerekebilir.

Yılın en önemli günü, 3 Haziran!

Kendini enerjik, coşkulu, huzur dolu hissettiğin haftanın ilk günlerinde duygusal ilişkilerinden beklentin artabilir. 3 Haziran’da burcunda meydana gelen Yeniay senin için önemli günleri işaret ediyor. Astrolojide 5 yıldızlı günler vardır, bu tarihleri Astrodefterine not edebilirsin.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 54379

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI