2021 İKİZLER BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Zorluklar Hedefe Yaklaşınca Artar

Sorumluluklarınız artarken bir yandan da farklı sürprizler ile karşılaşacağınız bir ay düşünün… İşte Mayıs ayı sizin için hepsini bir arada yaşatan bir ay olacak. Gökyüzü her şeyin bir çözümü vardır dediğinize kulak asacak ve size başarma içgüdüsü aşılayacak. Bununla birlikte git gellerinize de son vermek istediğiniz bir ayda olduğunuzu da unutmayın. Çünkü o kadar kararsızlık aşamasından ve stresten kolay geçmediniz. Verdiğiniz kararlar aklınıza bir günde gelmedi ve verdiğiniz emeklerin de karşılıksız kalmasını elbette istemiyorsunuz. İşte tam bu anda kendinizi yeniden keşfetmek için “doğru zaman buymuş.” Diyeceksiniz. Çünkü Mayıs ayının gökyüzü gündemi öyle sıradan bir gündem değil. Bir yandan öfkenizi kontrol edemediğiniz zamanlarda bile ne kadar sakin kalmanız gerektiğini anlarken bir yandan da en sakin anlarınızın bile aniden patlayışa geçen bir yanardağ gibi olabileceğini işaret ediyor. Size özel kaleme aldığım bu kısımlarda aklınızda bazı soru işaretleri oluşabilir. Ama sakin olun, çünkü Mayıs ayının size güzel haberleri var.

  • İşinizde çözemediğiniz sorunlarınız olduğunu düşünüyorsanız asi tavrınızı ve hazır cevap hallerinizi bir kenara bırakmanız gerekecek çünkü bu ay dengeli olan kazanacak diyor gökyüzü.
  • Kariyer hayatınızdaki birtakım kırılmaların aşk hayatınızı etkilemesine izin vermeyeceksiniz.
  • Detaylarla gereğinden daha fazla uğraşabilirsiniz.
  • Aklınızla gelecek ile ilgili farklı planlar da olsa kader ağlarını farklı örebilir. Öncelikleriniz değişebilir.
  • Maddi anlamda kendinizi bir düzene sokmak isteyeceksiniz.
  • Vücut sağlığınızı yerinde tutmak adına sporu bir yaşam rutini haline getireceksiniz. Bu aydan itibaren diyet ve sağlıklı uyku konusunda da önemli adımlar atacaksınız.

Duygular Değişmez

Mayıs ayının en duygu yüklüsü sizsiniz. Tarihler 9 Mayıs’ı gösterdiğinde, aşkın, tutkunun ve en derin isteklerin temsilcisi olan Venüs, burcunuzda konumlanacak. Bu konumlanmanın etkileri de kolayca unutulan türden olmayacak. En olmaz dedikleriniz bile olurken, en söylenmez dedikleriniz bile dile gelebilir. Duygularınıza vurmuş olduğunuz bazı baskıları Mayıs ayı itibari ile serbest bırakacağınızı işaret eden gökyüzü özgürlük duygusunun arşa çıkacağını güçlü bir biçimde vurguluyor. Kalbinizin ritmini değiştirebilecek kişilerle Mayıs ayında tanışabilirsiniz. Özellikle de aşk konularında kendini iyi görmeyen bir İkizler burcuysanız işler sandığınızdan daha iyi ilerleyecek. İçinizdeki o isimsiz duygulara bir isim bulabilecek, sırra kadem basmasını istemediğiniz hislerinize tercüman olabileceksiniz. Hayatınızdaki insanlar değişse bile sizin duygularınız baki kalacak.

Mayıs ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 36177

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA