Boğa Haftalık Burç Yorumu (1-7 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Öğrendiklerini sindirme konusunda üstüne yok.

Tutku ve cesaret…

Haftanın ilk günleri yapıcılığına kattığın yatırımın karşılığını göreceksin. 1 Haziran senin için özel bir gün olabilir. Arzu ettiğin, rutininden çıkmanı sağlayacak, özel bir görüşme yapabilirsin. Hiç tahmin etmediğin insanlardan yardım alabilirsin. Girişken, konuşkan, kendini iyi ifade eden Boğa burçları için verimli günler. İş ve yeni bir yaşama start almak için 1990-1998 arası doğumluların şansları olacak.

Geçmişi olduğu gibi unutmaya ne dersin?

Tutulma 5 Haziran’da ateş etkisinde olacak; durgun, sıradan geçen günlerine yeni bir renk katabilir. Tutku, arzular, deneyimler, yeni başlangıçlar için ideal bir dönem. Hayalindeki işi belki yapamayabilirsin ama sana ileride maddi katkı sağlayacak, temeli kuvvetli, sağlam ilişkilerin temelini atabilirsin.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

ü  Aile büyüklerinden tavsiyeler alabilirsin. Onların önerilerini dinlemeden, sakin ret etme. 

ü  1 ve 2 Haziran iş birliğinin yoğun olduğu bir gün

 

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 19070

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR