BOĞA BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

Artık hareketlenme zamanı. Hem bedenin hem de ruhun hantallıktan kurtulmaya aday olacak. Güneş’in yön değiştirdiği günlerden itibaren odaklanman da kolaylaştı. Bu ay seni sürprizler bekliyor. Son 3 aydır aile konuları ile uğraşan, sıkışan, baskı gören Boğa’lar artık rahat bir nefes alabilir.  Hava burcunu temsil eden Güneş’in enerjisi iletişimde hız almanı sağlıyor. Kimselerin bilmediği kadar sorunların olduğunu öncelikle kendine itiraf ediyorsun. Destek alan Boğa burçları güven, özsaygı ve pozitif düşüncelerini geliştirebilecekler.

Yeniay ve Güneş’in hava burcundaki yoğunluğu güven evinde etkili olacak. Sosyal ortamındaki bazı ilişkileri yeniden gözden geçirmek isteyebilirsin. İletişimin bol olduğu bugünlerde hakkını savunmak, kazanımlarına sahip çıkmak, maddi anlamda güçlenmek isteyebilirsin. Bu evrede paylaşımların yine yakın çevrene dair olacak. Projelerini, aklındaki fikirleri, işle ilgili gelişmeleri onlarla paylaşabilirsin. İşte, okulda, aile içinde güven duyduğun kişilerle bazı işlerde ortaklaşmak isteyebilirsin. Sosyal açıdan da oldukça renkli günler seni bekliyor, sevgili Boğa.  Eskileri yâd etmek, anmak, iletişim kurmak bu sıralar sana iyi gelebilir.

Kararsızlıklar, iniş ve çıkışlar…

2019 yılının ne denli hızlı başladığına hepimiz tanık oluyoruz. İnce ince işlenen gökyüzü bugünlerde öfkeni ve kızgınlıklarını alıp götürüyor. İlkim değişirken affetme duygun gelişiyor. Kin besleyenlere karşı da tavrın net olacak. Hatta aile büyüklerine akıl vermeye kadar uzlaşmacı yönünü devreye sokabilirsin. Üzerindeki ağırlığın nedeninin aslında bazı insanlardan kaynaklandığını çözeceksin. Yazın bu ilk döneminde hayatından bazı insanları kırmadan dökmeden çıkarabilirsin. Yeniay’ın yarattığı destekle yaşamın şekil almaya başlayacak.

Bu ay popülersin!

İletişim gezegeni Merkür ile yakın temas kuran gökyüzü, Haziran ayında sosyal anlamda hareketli günleri vaat ediyor.  15 Haziran’a kadar evinde zaman geçirmek yerine dışarıda bolca sosyalleşebilirsin. Rahat, özgür, kendini iyi ifade eden, dinlenmiş ve arınmış hissedeceksin. Eğer yurtdışı için bir eğitim ya da iş deneyimi yaşamak üzereysen, bu evrede evraklarını eksiksiz tamamlaman gerekebilir. Benzer tecrübeleri yaşayan kişilerle denk gelebilirsin. Onlardan deneyimlerini öğrenirken, ortak tanıdıklar sayesinde samimiyetini ilerletebilirsin.  Sırlar bu dönem ağır gelebilir. Yeni tanıştığın insanlarla aniden aranda oluşan bu samimiyet seni mutlu edebilir. Ama bazı özel sırlarını seninle paylaşmaları, şaşırmana neden olacak.  İnsanlara güven verdiğin aşikâr.

Merkür yok mu, ah şu Merkür

Sosyal hayatın içinde olman, sorumluluklarını unutmana neden olabilir mi? Evet, olabilir. Teknoloji geri dönüşümü olmayacak sıkıntılar yaratabilir. Bu yüzden önemli çalışmalarının, telefon rehberinin bir yedeğini almalısın. Eğer iletişim odaklı yoğun çalışma hayatı olan bir Boğa burcuysan, 7 Haziran’dan itibaren bilgisayarına, telefonuna, e-mail adresine hatta sosyal medya hesaplarına dikkat etmelisin. Güneş’in ve Merkür’ün hava burcundaki kavuşumu; elektronik aletlerle mücadele edeceğini işaret ediyor. Şimdiden kendini sağlama almalısın. Ayrıca yanlış giden yazışmalar,  problem oluşturmasa da zor durumda kalmana neden olabilir.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 55834

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI