2020 HAZİRAN BOĞA AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayı duygularınızın değişeceği, hızlı gelişmelerle hayatınızın şekillenmeye başlayacağı bir nitelik taşıyor. Üzerinizdeki ataletin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermemeye çalışabilirsiniz.  Aslında haziran ayı yaşamın hem artılarını hem eksilerini, nelerden vazgeçip hangi noktalarda kararlılık gösterdiğinizi, kimler uğruna savaştığınızı enine boyuna düşüneceğiniz bir ay olacak. Kendinize has yapınızla yeni prensipler oluştururken, çizginizi bozmamaya çalışacaksınız. Her ne kadar hümanist, empati kuran tarafınızla hareket etmeye özen gösterseniz de bu ay insan ilişkileri sizi bir hayli yorabilir. Depresif ruh halleri, yanlış anlaşılmalar, iletişimde kopukluklar, uzaklaşmaları da beraberinde getirebilir. Belirsizlikten öte insanlardan yorulmak ilişkilere yaklaşım biçimini yeniden gözden geçirmene neden olabilir. Hem işinizle hem de yakın çevrenizdeki kişilerle ayrı ayrı uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Haziran ayında kendinizi yeniden tanımlarken, hızlı ve yoğun gündem hayatınızın akışını da belirleyebilir.

 Bu ay hiç beklemediğiniz bir şekilde planlarınız değişirken, sorumluluklarınız artabilir. Şu hayatta kimselere boyun eğmemek, mecbur kalmamak belki de en büyük korkunuz. Sırf bu yüzden hep çalışıp çabalamaya, zorluklar karşısında göğüs germeye çalıştınız. Gök kubbe, ne kadar köşeye sıkıştırmış olsa da mücadeleden ödün vermediğinizi yaşadığınız tecrübelerle yine en iyi siz biliyorsunuz. Haziran ayında geçmişe dair aldığınız kararlarda ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha anlayabilirsiniz. İyi niyetinizi bozguna uğratan, sizi ödün vermek zorunda bırakan herkesle hesaplaşmaya hazır hissedebilirsiniz. Kim haklı kim haksız bir an önce görmek isteyeceksiniz. Ancak bu sabırsızlığınız ters tepebilir, dikkat! Sizi olumsuz etkileyen duygu durumlarından uzaklaştığınızda hayatın size doğru aktığını anlayabilirsiniz.

Diğer yandan bu ay kendinizi daha özgür kılmak isteyebilirsiniz.

Deyim yerindeyse kimse size karışsın istemeyeceksiniz. Benlik bilincinizi ortaya koymak, tek başınıza karar alıp arkasında durmak, yeni seçimlerle hayatınıza kendi ellerinizle yön vermek sizin için daha önemli hale gelebilir. Haziran ayında sezgilerinizin güç kazandığını da fark edebilirsiniz. Öngörülerinizde yanılmadığınızı anlayacağınız gelişmelerle baş başa kalabilirsiniz. Özellikle geçmişte iyi niyetle uyardığınız, hata yapmaması için akıl verdiğiniz bazı kişilerin başına gelenler sizi haklı çıkarır cinsten olabilir.

Haziran ayında öne çıkan bazı yıllar;

1962 DOĞUMLULAR; HAYATİ KARARLAR ALACAKSINIZ!

1971 DOĞUMLULAR; KONUŞULACAKSINIZ.HEM DE HER KONUDA!

1974 DOĞUMLULAR; HAYATINIZDA YARIM KALAN HİÇBİR ŞEY KALMAYACAK. BİTİŞLER VE BAŞLANGIÇLAR GELİYOR!

1979 DOĞUMLULAR; HERKESE SIRRINIZI VERMEYİN!

1983 DOĞUMLULAR; KAFAYA TAKTIĞINIZ OLAYLARIN YÖNÜ DEĞİŞECEK!

1984 DOĞUMLULAR; YENİDEN BAŞLAYACAKSINIZ!

1985 DOĞUMLULAR; SİZİN ÇİN FARKLI BİR DÖNGÜ BAŞLIYOR!

1986 DOĞUMLULAR; YİNE YERİNİZDE DURAMAYACAKSINIZ!

1989 DOĞUMLULAR; GÜVENECEKSİNİZ!

1991 DOĞUMLULAR; HAYATINIZIN HER BÖLÜMÜ DEĞİŞİYOR!

1994 DOĞUMLULAR; DUYGULARINIZI UÇLARDA YAŞIYORSUNUZ!

Haziran ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

 


Toplam Görüntülenme : 19958

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR