BOĞA BURCU EYLÜL AYLIK BURÇ YORUMU

Yaz dönemini ağırdan aldığın günler artık geride kalıyor. Hayatının bir anda hızlanması sana garip gelebilir. Aynı anda farklı konularda sorumluluklar alabilirsin. Ancak bu durum seni keyiflendirecek. Yüreğini yoran, bir türlü isteklerinden kaçamadığın kişilerin bu ay tamamen dertlerini çözdüklerini fark edeceksin. Eğer kendine çok zaman ayırmadığını düşünüyorsan, bu ay küçük seyahat planları organize edebilirsin. Tatil planının içinde yatırım yapmayı düşündüğün yeri ziyaret etmek de olabilir. Uzun yıllar arkadaşlık ettiğin kişilerin evlilik haberleri seni heyecanlandıracak.  Düğün organizasyonlarında aktif rol alabilirsin.  Gelelim detaycı eylül ayına.

Kalbim kırık mı diyorsun?

Son zamanlarda sık sık aklına gelen ancak iletişim kurmayı tercih etmediğin birinin bu döngüde seninle iletişim kurma çabalarına şahit olabilir, içinden kahkaha atman söz konusu olabilir. Her ne kadar hiç kimseyi kırmaktan yana değilsen de geri dönüşlere kapının kapalı olacağını söyleyebilirim. Yeni başlangıçlar için kendini fazlasıyla hazırladın ve artık bir adım dahi geri gitmek istemiyor olabilirsin. Bu ay senin için çok farklı ve unutulmaz geçeceğine şahit olabilirsin. Geçmişten gelen dediysem eski sevgiliyi kastettiğimi belirtmeme gerek yok sanırım, uzun zamandır hayatında olan, geçmişini bilen, geleceğinle ilgili planlarında da sana yardımcı olmaya çalışan bir arkadaşına karşı farklı duygular hissetmende söz konusu olabilir. Karşılıklı olduğunu görmen çok zamanını almayacaktır.

Eylül ayı şanıyla geliyor.

Eylül ayı gezegen seyri kazanç kapılarını sana sonuna kadar açılabileceğini işaret ediyor. Bu döngüde satın almayı ya da yatırım yapmayı ertelediğin konular tekrar gündemine gelebilir. Hatta tüm bu konulardan farklı olarak maddi yatırımını çocuğun üzerine dahi yapabilir, geleceğini daha sağlam inşa etmek isteyebilirsin. Yurtdışı kaynaklı bir şirkette çalışıyor ya da eğitim amaçlı yurtdışına çıkmayı planlıyorsan eylül ayı içinde gerçekleşmeyebilir ancak hayal kırıklığına uğrama, yalnızca ufak bir aksama söz konusu olduğunu kısa sürede fark edebilirsin. İstediklerini gerçekleştirmemek için önünde hiçbir engel yok.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 42969

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI