Başak Haftalık Burç Yorumu  (24-30 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Dış dünyayla olan etkileşimin biraz daha azalıyor.  

Bahsi geçen insanlarla bir araya geliyorsun.

Haftanın ilk günleri özel işlerini yönetmekte zorluk çekebilirsin. Venüs-Neptün karesi meydana gelirken, saman altı yaptığın tüm duygusal sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Eğer konu çocukların ise tek başına mücadele ettiğin bu dönemlerde zoru başarman gerektiğini bileceksin.

Aldığın kararlarla bir nevi dejavu yaşıyorsun.

Haftanın ortasına geldiğinde geçmişe dair sorunların üzerinde durman yeniden tartışmalara neden olabilir. Merkür, 12. evini etki altına alırken kime sır verdiğine bakacaksın. Anne ailesinden gelen gizli düşmanlıkları su yüzüne çıkabilir.  Maddi anlamda sağlam temeller atmak isterken bazı risklere de girebilirsin. Heyecanının güzel ama büyük borç altına girmen şimdilik doğru olmayabilir. 

Haftanın tavsiyeleri:

Pişmanlıkların yüzünden üzgünsün ve en sevdiğin kuzenin ile yüzleşme yaşayabilirsin. Akraba ilişkilerine bu günlerde önem vermelisin.

Gün gün dikkat etmen gerekenler:

25 Haziran hesap kesme günü!

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 17536

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI