BAŞAK BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

2019 yılının yaşadığın aylarına kocaman bir sünger çekmeye ne dersin. Neden çıktı şimdi bu mu dedin olgunlaşma döneminde olduğunu sen de biliyorsun ve bu dönemin meyvelerini almana çok az kaldı. Günler hatta aylar su gibi akıp geçerken yılın geri kalanına baktığında hedeflerine yaklaşmış olduğunun aslında farkındasın. İnan eylül ayı da güzellikler getirecek sana. Ancak artık kendini biraz kontrol etmelisin. Hızlı kararların, ani çıkışların, hızla fikir değiştirmen çoğu zaman sana sorun olarak geri dönüyor. Artık bu karmaşıklığa bir son vermelisin. Bu durum seni gereksiz ayrıntılar içinde bırakıyor. Bunları aklından çıkarmanın en güzel yolu ise kendini işe vermek. Eğer çalışmayan bir Başak burcuysan sana tavsiyem mutlaka kendine bir meşgale edinmen. Zekâna haksızlık etme ve onu beslemeyi ihmal etme… 

Bu ay senin ayın…

Ektiğin, biçtiğin her şeyi kazanıyorsun. Son 3 senedir sorguladığın, içselleştirdiğin ve vazgeçemediğin korkularını ve duygularını yeniden dönüşüme sokacaksın. Artık grilerden beslenmeyi ruhun bırakıyor. Daha pozitif, konuları farklı bir bakış açısıyla görmeni sağlayan bir döngüye giriyorsun. Venüs, Mars ve Güneş’in burcundaki misafirliği son yıllarda çözemediğin konuları ayrıştıracak. Kendinden ödün verdiğin yıllara artık güle güle diyebilirsin. Hayattan talepkâr olmayı öğrenecek, bunu sindireceksin. Kendinle ilgili neyi isteyip istemediğini analiz edeceğin zamanlar bu ayı temsil edecek.

Neleri başarabileceğini görmeye hazır ol.

Aslında sen ağustos ayında bu değişimleri zaten görmeye başladın. Değişimini tetikleyen gezegenler burcunda toplanırken sen de içindeki gücü hissettin ve pek çok yeni konu ile ilgili adımlar attın. 18 Ağustos’tan 13 Eylül’e kadar Venüs ve Mars’ın ilişkisi kişiliğinde büyük bir yapılanmayı, değişimi körükleyecek. Kendini iyi hissetmeni sağlayacak. Kendisine jestler yapan, dinleyen biri haline geliyorsun. Enerjini sömüren insanlardan uzaklaşacaksın. Ailendeki bazı insanlara karşı mesafe koymanın gerektiğini göreceksin. Hep aynı dertleri ve sorunları dinlemek istemeyeceksin. Kol kırılır yen içinde kalır tavrını çok uzaklardan seyredeceksin. Görüntünde, vaktini kısıtlayan her türlü konuda büyük dönüşümler yaşayacaksın.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 43301

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI