BAŞAK BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

Gökyüzünün değişime açıldığı bugünler sana iyi geliyor. Güneş ve Jüpiter de değişken burçta seyir ediyor. Cesaretini, koşullarını maddi kazançlar adına destekleyecektir. Bu döngüyü; birikimlerini değerlendirme zamanı olarak düşünebilirsin. Hayatta kalmak, imkânlarını geliştirmek ve hatta kendine yeni bir yol çizmek için önemli bir ay olacak. Yönetici gezegenin Merkür’ün etkisi; zihnini, aklını, ruhunu ve enerjini doğru oranda yönetiyor olacak. Bu öğretici yolda asla boşa zaman geçirmediğini anlayacaksın. Fikirlerin yaşamına yön verebilecek. Deneyimlerini artık korkmadan, çekinmeden devreye sokabileceksin.

Güneş, Merkür, Jüpiter baş başa

Sevgili Başak burcu sadece senin hayatın değişmiyor. Gökyüzündeki hareketlilik yakın çevreni de oldukça yakından ilgilendirecek. Özellikle yakın temasta olduğun herkesin yaşamında bir parça da olsa değişim gözlenecek. Kardeşlerine ve arkadaşlarına akıl veren, destek veren Başak burçları artık onları tek tek kendi ayakları üzerinde durmak için yalnız bıkabilirler. Bu onlardan manevi olarak desteğini esirgeyeceksin anlamına gelmeyecek ama fiili olarak onları baskılamaktan vazgeçebilirsin.

Arkadaşların, kardeşlerin arasında bekârlar varsa evlilik kararı aldıklarını hatta ani kararlar alarak kendi aralarında nişanlandıklarını hatta evlendiklerini duyabilirsin. Özellikle yurtdışında ya da şehir dışında yaşayanlar için bu tarz haberler gelecek. Onların yanında olamamak seni gücendirebilir ama aldıkları kararları sorgulaman bu durumdan daha önemli olacak. Merkür’ün inatçı, çekişmeleri yüksek ruh hali 27 Haziran’a kadar devam edebilir, benden söylemesi.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 54905

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI