Balık Haftalık Burç Yorumu (1-7 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Prensiplerinden ödün vermeyen tavrın, birçok olayda kendini gösteriyor.

Arkadaşlarını seçiyorsun…

 1 Haziran Pazartesi günü Jüpiter-Chrion ilişkisi dikkat çekici olacak.  Akış, hız, akılcılık her şeyden önce gelecek. Bu evrede kim dost, kim düşman anlıyorsun. Uzun zamandır gözlemlediğin konularda sahici karşılıklar bulacaksın. Yaşam sevincini, neşeli hallerini özleyenler içinde mantık değil duygusallık ön planda olacak.

5 Haziran, hassas olduğun bir gün!

Uzun zamandır beklediğin haberler, ilgi, alaka seni nefes nefese bırakacak. Ailenle bir arada olduğun birkaç gün içinde miras paylaşımları gündeme gelebilir. Hakkını savunurken kimseyi kırmak istemeyeceksin. Haftanın ortasına doğru artık yavaş yavaş tutulma etkisindesin. Ay, ateş burcunda tutulurken itibarin, kazançların, ailedeki rolün önem kazanacak. Belirleyici olmak isterken garipseyeceğin engellerle karşılaşabilirsin. 

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  •   Sağlığına bu sıralar dikkat etmelisin sık sık bel ağrısı çekiyorsan nedeni aldığın sorumlulukların fazla gelmesi olabilir mi?
  •   5 Haziran huzuru maneviyatta bulduğun gün!

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 16810

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR