2020 HAZİRAN BALIK AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayı kalbinize iyi gelecek dokunuşlarda bulunmayı hedefliyor. Güneşli günler ruhunuzu sarıp sarmalayacak. Çetrefilli geçen ayların ardından biraz olsun hayatı akışına bırakmak isteyebilirsiniz. Üzerinizdeki rehavetten arınmak için daha hareketli bir yaşam stili benimsemeye çalışabilirsiniz. Aslında haziran ayında kazanacağınız her farkındalık yaşamınıza da yavaş yavaş sirayet etmeye başlayabilir. Dinamiği yüksek olan bu ayda kaybeden değil kazanan taraf olmak için her ayrıntıyı, her detayı derinlemesine takip edebilirsiniz. Gözlem gücünüz şaşıracağınız gerçekleri kavramanıza zemin hazırlarken, çevrenizdeki bazı kişileri derinlemesine irdeleyebilirsiniz. İşin özünde haziran ayı sizin için siyahı da beyazı da barındıran bir ay. Sakin kaldığınız ve yaşamın olumlu taraflarına odaklandığınız ölçüde gücünüzü de korumaya almış olacaksınız.

Kendinize haksızlık ettiğiniz noktalardan uzaklaşmaya başlayabilirsiniz.

Gözünüzü korkutan başlangıçlar, kaygı veren duyguları kendi içinizde çözmekte zorlanacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte daha paylaşımcı davranmanız, bazı zorlukların üstesinden gelmenizi kolaylaştırabilir. Kendinize haksızlık ettiğiniz noktalardan uzaklaşmaya başlayabilirsiniz. Fikirlerinizdeki değişimler sizi farklı beklentilere sokabilir. Geçmişten bugüne kadar kimler uğruna nelerden vazgeçtiğinizi, kimler içi olmadık fedakarlıklar yaptığınızı sık sık düşünebilirsiniz. İyi niyetinizi suiistimal eden hiçbir şeye geçit vermek istemeyeceksiniz. Aslında kendinize yeni bir ben oluştururken, sınırlarınızı da bütünüyle göstermek isteyebilirsiniz. Bu durum karşısında size karşı gardını alanları, kıskananları da gözlemleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hayallerinize kavuşmak adına gece gündüz çalışmaktan kaçınmayacaksınız. Belli başlı konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Çelişkiye düştüğünüz noktalarda aceleci davranmaz ve duygularınızı yönetebilirseniz kararsızlıkların üstesinden de gelmeye başlayabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte bu ay deyim yerindeyse sevdiklerinize akıl hocalığı yapabilirsiniz. Vereceğiniz destek bir hayli kıymetli olacak.

Haziran ayında öne çıkan bazı yıllar;

1962 DOĞUMLULAR; HAYATİ KARARLAR ALACAKSINIZ!

1971 DOĞUMLULAR; KONUŞULACAKSINIZ.HEM DE HER KONUDA!

1974 DOĞUMLULAR; HAYATINIZDA YARIM KALAN HİÇBİR ŞEY KALMAYACAK. BİTİŞLER VE BAŞLANGIÇLAR GELİYOR!

1979 DOĞUMLULAR; HERKESE SIRRINIZI VERMEYİN!

1983 DOĞUMLULAR; KAFAYA TAKTIĞINIZ OLAYLARIN YÖNÜ DEĞİŞECEK!

1984 DOĞUMLULAR; YENİDEN BAŞLAYACAKSINIZ!

1985 DOĞUMLULAR; SİZİN ÇİN FARKLI BİR DÖNGÜ BAŞLIYOR!

1986 DOĞUMLULAR; YİNE YERİNİZDE DURAMAYACAKSINIZ!

1989 DOĞUMLULAR; GÜVENECEKSİNİZ!

1991 DOĞUMLULAR; HAYATINIZIN HER BÖLÜMÜ DEĞİŞİYOR!

1994 DOĞUMLULAR; DUYGULARINIZI UÇLARDA YAŞIYORSUNUZ!

Haziran ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

 


Toplam Görüntülenme : 18811

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR