BALIK BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Duyguların yükselişe geçeceği, gizli saklı bilgilerin açığa çıkacağı Kasım ayı nabızları da artıracak. Kim kimi koruyor, kim kimin arkasında iş çeviriyor daha net bir şekilde görebileceksin. Ne yazık ki etrafındaki birçok kişinin kaostan beslendiğini görmek kendi kabuğuna çekilmene neden olabilir. Naif, sevgi dolu ilişkilerden yana biri olarak, herkesin senin kadar ince düşünceli ve iyi niyetli olmadıklarını anlayacaksın. Tüm bunlar karşısında güven konusunu yeniden ölçüp tartabilirsin. Gökyüzü, tanıklık ettiğin, yaşadığın her ne varsa yaşama dairdir, yeter ki en zor anında bile gücünü kaybetme mesajı veriyor. Kasım ayında geç olduğunu düşündüğün, ertelediğin konular yeniden gündeminde olacak. Bu konular sadece hayat içerisindeki amaçlarınla, hedeflerinle sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda konuşmak ya da yüzleşmek istediğin kişilerle olan hesabını da kapatmak isteyeceksin.

İletişimi bozacak, kişilerin arasına kara kedi sokacak, her konuşmanın altında ima aratacak Retro, gökyüzüne yerleşiyor. Güçlü duygularla bu aya damga vuran Merkür geri giderken, iç dengeni hedef alabilir, reaksiyonun yüksek olabilir. Sen de bir su burcusun, Retro adeta içindeki suları dalgalandırıyor ve taşırıyor. Aslında kasım ayında bir tarafın karışık bir tarafın dingin olacak. Venüs'ün ikinci kez değişken burçlardan geçecek olması, yılın başındaki konuları tekrar konuşabileceğini belirtiyor.

Aşk hayatın da yaşamının diğer alanları gibi bir hayli hareketli olacak.

Nişanlı, sözlü, evlilik hazırlığı sürecinde olan bir Balık buruysan, düğüne dair detaylar için kapsamlı bir araştırmaya girişebilirsin. Evlendikten sonra yaşayacağınız eve dair eşya seçiminde lükse kaçabilirsin. Bu durum karşı tarafla kısa süreli gerginliklere neden olabilir. Nişanlınla bu konuda orta yol bulmaya çalışsan da ailelerden kulağına gelen konuşmalar içine dert olabilir.  Keskin çıkışlar yapmadan önce daha sakin yaklaşımlar sergileyebilirsin. Evli ve çalışan bir Balık burcuysan, işkolik günlerden sıyırılarak eşine daha çok zaman ayıracaksın. Evine ve sevdiklerine daha çok zaman ayırman huzur bulmanı sağlayacak.  Yıl biterken bekâr Balık burcu neredeyse kalmıyor. Uzun zamandır ilişkisi olamayan bir Balık burcuysan, bu ay spontane bir şekilde tanışacağın kişi kalbinin kapılarını aralayabilir.

Kariyerinde risk almaktan korkmayacaksın.

İşinden memnun olmayan bir Balık burcuysan, yakın çevrenden gelecek iş bağlantılarını ve tekliflerini gözü kapalı kabul etmen an meselesi!  Aile şirketinde çalışan bir Balık burcuysan, çeşitli kural ve yaptırımların seni kısıtladığını düşünebilirsin. Kendine yeni hedefler belirlerken; istediğin koşuları sağlayana kadar idare etmeyi tercih edebilirsin. Aylar önce işinden sorunlu bir şekilde ayrılmış bir Balık burcuysan ve tazminat gibi hukuki süreçlerle uğraşıyorsan, bu ay bu konuyla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 22132

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI