BALIK BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Eylül senin ayın. Sana nefes aldıran ve mucizelerini fark edeceğin bir ay olacak.  Diyeceksin ki; eylül ayı neden bana nefes aldıracak ve yedi mucizemi fark edeceğim bir ay olsun? Hemen şu yorumu yapmak isterim. Tüm gezegenlerin 7. evininde toplanması aslında seni yoran özelliklerini geride bırakıp, hayatının hayal ettiğin bölümlerine ağırlık vereceğin anlamına geliyor. Gök kubbe, eylül ayında planlarını hayata geçirmek, hayallerini beslemek, somut adımlar atmak için doğru bir ay olduğunu vurguluyor. Öyle ki 2026 yılına kadar da bunu bir şekilde destekleyecek. 2019 yılının zorlayıcı havası yavaş yavaş etkisini kaybederken eylül ayına da hüzün hâkim olmayacak. Senin için önemli ve sürprizlerle dolu bir ay. Burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın yanında 28 Eylül’de hava burcunda gerçekleşecek hava burundaki Yeniay senin de ruhunu havalandıracak. Neler olacak diyorsan hadi detaylara geçelim.

Bambaşka bir eylül ayı seni bekliyor.

Senin için yer yer sorunlu yer yer hareketli bir ağustos ayını geride bıraktın. Eylül ayında bu durum söz konusu olmayacak. Aklına gelen tüm olumsuzlukları bir kenara bırak. Bu ayın gündemi bambaşka. Yaşadıklarını zihninin süzgecinden geçirme fırsatı dahi bulamayabilirsin. Senin için yoğun bir gündem söz konusu olacak. Ben böyle seveceğimi bilmezdim dediğin biriyle tanışmaya hazır mısın? 14 Eylül’de hava burcuna geçecek olan Venüs ve Merkür’ün san mesajları var. Tabi bir de aynı gün burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. 2019 yılının ilk yarısında benim için her şey çok karışıktı diyebilirsin. Eylül ayı bu karışıklığı düzene oturtmaya geliyor. Aşk hayatından iş hayatına aile iletişimine kadar pek çok alanı düzenlerken, çok büyük değişimler yaşayacaksın.

Ay, senin için doğacak.

Eğer yalnız bir Balık burcuysan ve gönül kapılarını sonuna dek açmak istiyorsan, sana söyleyeceklerim var.  Ancak hissedeceğin duygular ne kadar yoğun ve güzel olursa, senin için bir o kadar zorlayıcı olacak. Adeta çarpıldığın kişinin her şeyini öğrenmek isteyeceksin. Nerede yaşar ne içer ne yapar, hakkında kim ne der… Bu sorular uzayıp gidecek. Ne kadar çok şey öğrenirsen, kendini o kadar güvende hissettiğini düşüneceksin ama değilsin! Aşkta güvene ihtiyaç duyan ruhun bu kez bocalayabilir. Çünkü aşkın kimyasında güven yok. Ama sen ne yapar ne eder, ilişkini de bir şekilde düzene koyabilirsin, eğer istersen ve gerçekten buna değer görürsen.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 37178

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI