BALIK BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

Büyük resme odaklanma zamanı geldi çattı. Evet, detayların içindeki mesajları yakalamak senin işin ancak geçtiğimiz zaman dilimine baktığında ayrıntılara takılmak seni epey yordu. Her konunun, her olayın, her sözün ardındaki gerçekliklerle uğraşayım derken kendi zamanından ödün vermek zorunda kaldın. Haziran ayı ile birlikte gündemin gelecek planların olacak. Hayatına dair hiçbir konuyu daha fazla ertelemek istemeyeceksin. Fakat bu durum seni olduğundan daha hırslı bir ruha büründürebilir. Öyle ki zaman zaman amaca giden yolda her şey mubahtır şeklinde bile düşüneceksin. Kendine olan inancın sayesinde asla yapamam diye korktuğun engelleri bile aşacaksın. İnatçı kişiliğin sayesinde daha azimli bir portre çizmeye başlayacaksın. Ancak zaman zaman aşırı mükemmeliyetçi davranabilirsin. Kolay kolay beğenmeyen tavırla yaklaşman tepki almana neden olabilir, aman dikkat! Gökyüzü duygularında ölçülü ol, mesajı veriyor.

Hayat, aslında şanssız olmadığını anlatacak.

Haziran ayında kafanı karıştıracak, seni bir hayli düşündürecek olaylarla karşı karşıya kalacaksın. Yakın arkadaşlarının özel hayatlarıyla ilgili şoke edici sırları öğrenebilirsin. Duyacaklarından, öğreneceklerinden sonra insanlara olan bakış açın değişebilir. Eğer son zamanlarda kendini şansız hissediyorsan, bu ay geçmişle bugünü kıyasladığında aslına o kadar da şanssız olmadığını anlayacaksın. Yaşadıklarının sana kattığı tüm güzelliklerin ne kadar da değerli olduğunu bir kez daha göreceksin. Geçtiğimiz aylarda başına gelen olumsuzlukların, iyi niyetli oluşundan kaynaklandığını düşüneceksin. Etrafında dönen dedikodulardan direkt olarak zarar görmesen de alakan olmadığı halde adının geçmesi hoşuna gitmeyecek.

Sadece kendini düşünenlere geçit yok!

Çevrendeki bazı kişiler iletişim gücünden, farklı çevrelere dâhil oluşundan faydalanmak isteyebilirler. Hep ben hep ben diyen, bencil biri değilsin ancak hazıra konmak isteyenlere de tahammül edemiyorsun. Hayatın bir hak ediş, emek verme olduğunu bildiğin için bu konuda prensiplerinden taviz vermeyeceksin.

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 47781

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI