Akrep Haftalık Burç Yorumu  (24-30 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Dönemi yakalamak ve karar mekanizmasını yürütmek için kritik günler.

Yaratıcılığın ve motivasyonun bir arada…

Akademik, bilimsel, sanatsal çalışmalara odaklanan Akrep burçları bu evrede şanslılar. Bol bol deneysel çalışmalar yapabilirsin. Aileden uzak olanlar ise adaptasyon zorluğu çekmelerinin nedeni özlem olacak. Bu duygunun ağır basması beklenmedik kararlar almana neden olabilir.

Haziran’ın son günleri sana çözüm vaat ediyor,

 “Neler geldi geçti” cümlesiyle özetlenen Merkür’ün konumu kariyer yaşamında   dostlarını yanına getiriyor. ‘Güzel insanlar biriktirmişim’ sözünü kendine sık sık tekrarlayabilirsin. Para konusunda biraz cimri olabilirsin. Baba ailesine karşı duyduğun öfke, bir dava sürecine doğru gidebilir.

Haftanın tavsiyeleri:

İş arayanlar için güzel fırsatlar oluşabilir. Bir yandan gündem seni yaz aylarına hazırlayacak, seçimlerin ve önceliklerin konusunda özenli olmalısın.

Gün gün dikkat etmen gerekenler:

26 Haziran heyecan duyacağın bir gün

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 13162

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI