Akrep Burcu Haftalık Yorumu (3-9 Ağustos)

İBu haftanın gündemi:İnsanlar sendeki değişimi net bir şekilde gözlemleyebilecek.

Kibir; ne kötü şeysin sen!

Bir hafta önce etkisini görmeye başlayacağımız transitler var. Bunlardan biri de Dolunay ilişkisi. Haftanın ilk günü Pazartesi günü tatil bitti gündeme devam kafasında olabilirsin. Bazı Akrep burçları, uzun bir dinlenme zamanını kendileri için talep edecekler. Bazı  şartların seni zorladığını fark edebilirsin.

Gizli düşmanlıklara hazırlıklı ol.

Merkür ateş etkisindeyken gözlerden ırak olman çok mümkün görünmüyor.Eğer gizli bir ilişki yaşıyor ya da iş yerinde gizli bir bilgiye sahipsen onun deşifre olması söz konusu. Belki de bu durum seni rahatlatıyor, belki de sorumluluklarını sırtından atıyor olacak. “Her şeyde bir hayır var” sözü sık sık düşüncelerinden geçebilir. Bugünlerde kendine belirlediğin bütçenin biraz dışına çıkabilirsin.

Disiplin, otorite ve kurallar ayında olduğunu belirtmeliyim.

Kariyer ve geleceğini etkisi altına alan transitler yıllar önce yaşadığın yeni başlangıçların benzerini sana hatırlatıyor. İlk işe girişin, mezun oluşun, ortaklığın, ayrılmak zorunda kaldığın işin ya da şehir değişikliği gibi durumları hatırlatır tat’ da olacak. Eğer haksızlığa uğradın ya da uğrattığın bir durum varsa; özellikle ikili ilişkilerde sınanmanın ya da durumdan ders çıkartmanın zamanı gelmiş olabilir.

Haftanın tavsiyeleri:

Elde etmek istediklerin konusunda daha çok efor sarf etmen gerekecek. Bu sadece kariyer yaşamın için geçerli değil.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 17534

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR