AKREP BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

Kasvetli, zorlayıcı, karamsar geçen günleri geride bırakmaya hazır mısın? Her ne kadar bazı konuları rayına oturtmaya çalışsan da geçtiğimiz haftalarda önüne olmadık engeller çıkmıştı. Yeri geldi taviz verdin yeri geldi en değerli isteklerini ertelemek zorunda kaldın. Haziran ayı sana detayların güzel taraflarını, tesadüflerin boşuna olmadığını gösterecek. Seni zorlayan olayların bile boşuna olmadığını kavrayacaksın. Bu ay güllük gülistanlık geçmese de işin özü aklın, duyguların, ruhun adeta bir aydınlanma çağına girecek. Hayatın sana kazandırdığı her ana minnet duyacaksın. Başardıklarını, yapmak istediklerini, hayallerini defterine not alıp, zorlandığın anlarda okuyabilir, güçlü tarafını korumaya alabilirsin.

Özgüvenin artıkça cesaretin de artacak.

Özgüvenin artıkça daha cesur, kendinden daha emin bir tavra bürüneceksin. Ancak bu güzel değişimin pekâlâ olumsuz yansımaları da olabilir. Özellikle yakın çevrene karşı üstten konuşmalarınla dikkat çekebilirsin. Her ne olursa olsun olgun tavrını elden bırakmamaya özen göstermelisin. Seni yarı yolda bırakan, özelini başkalarına anlatan kişileri hayatından çıkarmakla kalmadın. Bu konuda kendine de dersler çıkardın. Bu ay hayatındaki mevcut kişilere ve yeni tanışacağın kişilere karşı daha temkinli bir şekilde yaklaşacaksın. Kendini, geçmişini, beklentilerini başkalarıyla hemen paylaşmama kararın ilerde sana çok büyük avantajlar sağlayacak.

Sessizliğini koruman gerekebilir.

Değişken ve hava elementine giren gökyüzünün etkisiyle uzun vadede yapamadıkların konusunda girişimlerde bulunacaksın. Aşk hayatınla ilgili önemli gelişmeler söz konusu. İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, hoşlandığın kişinin de sana karşı duyguları olduğunu öğrenebilirsin. Hoşlandığın biri yoksa haziran ayındaki davetleri reddetmeden önce bir kez daha düşün derim. Katılacağın organizasyonlarda karşılaşacağın kişinin duruşu ve konuşmaları seni epey etkileyecek.  Evli bir Akrep burcuysan, eşinin ailesi ile ilgili bazı sorunlar eşinle aranda sorun yaratabilir. Bu süreçte sessizliğini korumalı, tarafsız bir bakış açısı geliştirmelisin. 

Bu ay gökyüzü bambaşka konulara odaklanıyor. Hareketli geçecek gündemde aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 51848

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI